Fear For Sale: The Curse of Whitefall Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
31
Data dodania:
08.10.2017
Dodał:
skorpion

 

The Curse of Whitefall Collector's Edition jest jedenastą odsłoną Fear For Sale, gry HOPA od studia Elefun.

Emma Roberts z Fear for Sale Magazine przyjęła kolejne zadanie. Tym razem została poproszona przez Anthony'ego Williamsa, właściciela nowo budowanego na Alasce hotelu, o pomoc w wyjaśnieniu dziwnych wydarzeń, które tu nastąpiły. Pojawienie się duchów spowodowało wstrzymanie prac budowlanych i kłopoty finansowe. Bohaterka gry nigdy nie odmawia pomocy i natychmiast przybywa na miejsce. Odkrywa, że obiekt jest stawiany w miejscu dawnego miasteczka górniczego Whitefall, w którym kiedyś zdarzyła się jakaś tragedia. Wszystko wskazuje na to, że kluczem do rozwiązania tej sprawy jest poznanie losów małżeństwa Norma i Olivii Grady i wyjaśnienie nieszczęścia, które ich dotknęło w 1912 roku. Twoim zadaniem jest pokierowanie jej poczynaniami.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 8.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1628 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Paranormal occurrences are spooking the workers and halting construction at a hotel site in Alaska, so you’re sent to investigate. Things quickly turn dark as apparitions try to keep you away and you’re transported into the past! Nothing is as it seems in this old mining town. Can you keep history from repeating itself and save yourself in time? Find out in this haunting hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.