Fantasy Mosaics 30: Camping Trip
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
111
Data dodania:
25.08.2018
Dodał:
skorpion

 

Camping Trip to trzydziesta część Fantasy Mosaics, śmiesznej serii malowanie liczbami od Match-Games. Jak już było wspominane w opisach do poprzednich odsłon FM, poza układami plansz producent nie dokonuje żadnych zmian. Tym razem pingwinia rodzina spędza wolny czas na kempingu, ale ten fakt nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę. Gracz musi rozwiązywać po kolei kolejne etapy. Smutne jest to, że w kolejnych częściach nie pojawiają się choćby małe nowości czy urozmaicenia. A wprowadzenie rzekomo nowych sekretnych kolorów (cokolwiek by to znaczyła) trudno nazwać czymś imponującym i interesującym.

Masz którą poprzednią część? Zastanów się czy warto nabywać tą część. To jakby kupowanie dodatkowych zestawów plansz za niestety zbyt duże pieniądze. Jeśli mimo wszystko to nie zniechęciło cię to tej gry, to zainstaluj i wypróbuj, w przeciwnym razie odpuść i przeznacz swój cenny czas na coś o wiele lepszego.

#malowanieliczbami #FantasyMosaics #ObrazkiLogiczne #Griddlers #Nonograms

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 98 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Penny is going on a camping trip with her Penguin family and she's about to meet a new friend! Help her explore the camp site and solve new colorful puzzles as you go! Enjoy innovative gameplay twists featuring secret colors!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy