Euro Truck Simulator 2
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.33
Ściągnięć:
331
Data dodania:
02.05.2017
Dodał:
skorpion

 

Euro Truck Simulator 2 to symulator samochodów ciężarowych stworzony przez SCS Software. Ogólnie rzecz biorąc, zadaniem gracza jest dostarczanie towarów do miejsc przeznaczenia. Jeśli to wykona w jak najkrótszym czasie i bez większych uszkodzeń, to otrzyma sowite wynagrodzenie i punkty doświadczenia. Im wyższy poziom tym lepsze zlecenia i większe możliwości ulepszania ciężarówki. Za zarobione pieniądze należy tankować paliwo, naprawiać uszkodzenia i najważniejsze: modyfikować własną ciężarówkę.

W grze znajduje się ponad siedemdziesiąt europejskich miast, w tym polskie: Szczecin, Poznań i Wrocław. Od czasu do czasu pojawiają się aktualizację powiększające obszar gry (nowe miasta) i dodające nowe pojazdy (kolejne wersje: Mercedes, Renault, Scania, Volvo, Iveco, MAN, DAF itp.). Tytuł ten jest na bieżąco rozbudowywany w postaci darmowych i płatnych dodatków. Po zainstalowaniu odpowiedniego moda istnieje możliwość gry w trybie multiplayer. Zaleca się posiadanie kierownicy, gdyż sterowanie klawiaturą jest uciążliwe, wręcz koszmarne.

 

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

Galeria
Komentarze (1)
PanTheMol
07.05.2017 14:17
Polecam kierownice Logitech - najbardziej opłacalny wybór i najlepszy stosunek jakości do ceny. Od czasu do czasu gram na Europe 2 i jeżdżę w Skandynawii - najlepsze mapy i scenerie, ale niestety mało miast. Jeśli również chcecie w to grać, to musicie mieć zakupioną tą grę na Steam i trybie single przejechać minimum dwie godziny. Wtedy wgrywacie odpowiedni mod (notabene stworzony przez polaków). Jakiś czas grałem w amerykańska wersję, ale powróciłem na ETS by jeździć ze znajomymi.