Endless Fables: Frozen Path
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
45
Data dodania:
14.05.2017
Dodał:
skorpion

 

"Endless Fables 2: Frozen Path" jest grą HOPA wyprodukowaną przez Sunward Games.

Twój bliski znajomy doktor Piotr Challenger to specjalista od mitologii nordyckiej. Wespół z innym naukowcem Danem wszedł do starej opuszczonej kopalni w Norwegii celem dokładnego i gruntownego zbadania starodawnej legendy. Niestety nigdy z niej nie wyszedł, natomiast drugi uczony doznał poważnych ran fizycznych i psychicznych. W tej chwili przebywa w pobliskim szpitalu, w którym zresztą pracuje małżonka Piotra. Klaudia zwróciła się do Ciebie o pomoc w odszukaniu męża. Okazuje się, że zadanie nie będzie łatwe, bowiem miasteczko prześladuje tajemniczy mężczyzna z mocą mrożenia. Pokonaj tego ciemiężyciela, odnajdź Piotra i poznaj tajemnice i historie miasta. Dowiedz się, czy te zdarzenia mają jakiś związek z dokonanym odkryciem przez tych badaczy.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1400 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1338 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Sunward Games presents the newest addition to the Endless Fables series!

Your friend has gone missing while researching Norse Myths. Your search for him quickly takes a dark turn as you encounter a man with the ability to freeze people and objects! Will you be able to find your friend in time, or will your ice-cold adversary be your downfall? Find out in this chilling hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.