DROD: Journey To The Rooted Hold
Pobierz
Rok Wydania:
2005
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.50
Ściągnięć:
3345
Data dodania:
09.04.2005
Dodał:
skorpion

Mocno ulepszona wersja Deadly Rooms of Death: Architect\'s Edition. Grafika 1024x768, nowe elementy, muzyka, etapy, i wiele innych udogodnień.

Główny bohater gry zarabia na życie tępiąc mordercze stworzenia legnące sie w podziemiach. Wszystko przy użyciu cieżkiego dwuręcznego miecza. Po wyczyszczeniu wszystkich pomieszczeń na poziomie mamy dostęp do następnego. Gra dla lubiących wyzwania - to nie takie proste jak się wydaje na pierwszy rzut ucha. Jedna z najoryginalniejszych i najbardziej urozmaiconych gier logicznych.

Wersja demo zawiera tylko 3 etapy, ale można grać w dodatkowe stworzone przez graczy, również te z poprzedniej wersji. Łączna liczba ich pomieszczeń dawno przekroczyla 4000, a część z nich jest dużo lepsza / trudniejsza od podstawowych. Poza tym demo posiada w pełni działający edytor poziomów. Poziomy sciagać można np z:
http://www.drod.net/forum/holds.php

FORUM

Pełna wersja zawiera 25 etapów, 17 rodzajów potworów, 11 postaci, z któeymi gracz w chodzi w interakcje.

LINK - w załączniku pierwszego postu znajdują się etapy z poprzedniej wersji DROD (AE). Nie będzie niestety animacji ukończenia gry.

Galeria
Komentarze (1)
Agnieszka70
04.04.2011 14:29
Czy ktos może mi napisać jak przejść trzynasty etap . To taki durzy labirynt . Nie mogę go przejść. Moja cierpliwość powoli się kończy.