DROD: Gunthro and the Epic Blunder
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
203
Data dodania:
19.05.2013
Dodał:
skorpion

"Gunthro and the Epic Blunder" to już piąta część świetnej serii gier DROD (Deadly Rooms of Death) firmy Caravel Games. Zasady i mechanika gry pozostały takie same jak w poprzednich częściach. Dotychczas bohaterem każdej części był Beethro Budkin. W swoich misjach pokonał miliony krwiożerczych bestii i oczyścił setki komnat. Ale to o jego słynnym dziadku i jego niezwykłych wyczynach krążą legendy. "DROD: Gunthro and the Epic Blunder" to epicka opowieść o Gunthro Budkinie, niesamowicie twardym i odważnym eksterminatorze ohydnych monstrum zamieszkujących ciemne i mroczne miejsca. Dawno temu został zwerbowany do walki o wolność i honor królestwa Rasarus. Wszystko zaczęło się od morderstwa na królu Rarsusie dokonanym przez złego oficera Tueno. Twoim zadaniem jest pomóc mu w walce z niebezpiecznymi wrogami. Wraz z innymi dzielnymi rycerzami zabijaj groźne bestie i pokonaj zdrajcę Tueno.

Sterowanie postacią również nie uległo zmianie. Klawisze ze strzałkami na klawiaturze numerycznej służą do poruszania się, natomiast klawisze Q i W do obracania się wraz z mieczem. W każdej komnacie należy usunąć wszystkie bestie. Tylko wtedy będzie możliwe dotarcie do schodów (exit) na kolejny etap.

Gra nie jest darmowa. Kosztuje aż 19,99 dolarów i jest dostępna pod Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Windows 7, a także Linux i MAC OSX. Przed ewentualnym zakupem zalecamy ściągnięcie drugiej części (Journey To The Rooted Hold) i wczytanie etapów z pierwszej (Architect's Edition). To darmowy sposób na zagranie w dwudziestu pięciu długich etapów i zapoznanie się z grą. Jednakże "Gunthro and the Epic Blunder" jest bardziej rozbudowana, posiada fabułę i mnóstwo dialogów.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.