Diablo III
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.33
Ściągnięć:
245
Data dodania:
06.05.2017
Dodał:
skorpion

 

Diablo III to gra hack'n'slash / action RPG stworzona przez Blizzard Entertainment. Akcja tej niezwykle popularnej gry dzieje się dwadzieścia lat po wydarzeniach z 'dwójki'. Nieoczekiwanie na katedrę w miejscowości Tristram spadła tajemnicza kometa, w wyniku czego ponownie odrodziło się zło. Kolejny raz będziesz musiał ocalić świat Sanktuarium przed potężnymi demonami. Zdobądź Czarny Kamień Dusz i z jego pomocą zniszcz Beliala i Azmodana. Większą część rozgrywki stanowią walki z hordami sługusów demonów.

Specyfikacja gry: sześć grywalnych postaci (Barbarzyńca, Szaman, Czarownik, Mnich, Łowca demonów, Krzyżowiec, Nekromanta), odrębny system rozwoju i modyfikowania zdolności dla każdej postaci, ogromna ilość typów wrogów, tysiące różnych przedmiotów, mnóstwo pobocznych questów, wpleciona w grę fabuła powiązana jest z pierwszą i drugą częścią (pojawia się większość postaci z uniwersum Diablo), unowocześniona mechanika gry, przepiękna grafika 3D, crafting, dom aukcyjny (obecnie zdezaktywowany) itp.

Istnieje możliwość zabawy w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech osób na Battle.net® – specjalnej platformie rozgrywek sieciowych Blizzard (wymagane stałe połączenie z Internetem).

Edit 2014-01-04: Pojawił się dodatek Diablo III: Reaper of Souls (zwiększony maksymalny poziom z 60 na 70, nowe lokacje (między innymi Zachodnia Marchia) i przedmioty (broń, zbroja...), kolejna klasa postaci i umiejętności, mroczniejsza grafika itp., usunięto niektóre błędy)

Edit 2017-05-06: Nowy link

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

Galeria
Komentarze (1)
PanTheMol
07.05.2017 13:59
Przeszedłem całą grę. Graficznie lepsza od Diablo II, ale czegoś mi w tej grze brakowało. Polecam tą grę wszystkim, którzy lubią rozwalać setki wrogów i zdobywać doświadczenie i itemki.