Delicious: Emily's Childhood Memories
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
361
Data dodania:
23.06.2015
Dodał:
skorpion

 

Emily's Childhood Memories to szósta część Delicious eindhoveńskiego studia Blue Girafe. Gra należy do popularnego gatunku "zarządzanie czasem", czyli zręcznościówki z elementami logicznymi i strategicznymi.

Akcja gry rozgrywa się w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Gracz otrzymuje szansę poznania ciekawych szczegółów z życia Emily kiedy była małą dziewczynką. Wówczas wraz z rodzicami mieszkała jeszcze na wsi. Obserwując matkę i ojca w pracy szybko zdobywała wiedze i doświadczenia kulinarne. Ale pewnego dnia podjęli decyzję o sprzedaży restauracji i przeprowadzce do miasta. Dla dziewczynki było to traumatyczne wydarzenie, z którym musiała sobie jakoś poradzić...

Pomóż jej rodzicom prowadzić restauracje, czyli obsługiwać klientów, zaopatrywać się w żywność, przyrządzać posiłki i wyposażać lokal w nowoczesne urządzenia. Zobacz jak potoczyły się losy tej rodziny oraz dowiedz się czy Emily uporała się ze swoimi obawami i pogodziła się z tym, że wkrótce zmieni otoczenie. Rozgrywka nie uległa większym zmianom. Mechanika i zasady gry są identyczne jak w poprzednich i następnych odsłonach tej serii (w maju 2015 seria Delicious liczy jedenaście części).

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1000 MHz, pamięć RAM 256 MB, DirectX 9.0 oraz 236 MB wolnego miejsca na dysku.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Emily is headed home. Home to where she grew up. Home to where many of her most treasured childhood recollections were born. Her parents are close to selling the farm and about to move out, allowing her one final glimpse of how things used to be.

Follow Emily on this touching journey through the 1970's and onward, and reminisce heartwarming episodes of her life as she grew up. Meet childhood friends, play wonderful games, and get out of troubling predicaments in all-new levels of fun. With exhilarating tasks, captivating circumstances, rewarding trophies, and fabulous upgrades, Delicious - Emily's Childhood Memories is certain to find a place in your heart.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy