Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Mystery of Marie Roget
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
224
Data dodania:
20.03.2015
Dodał:
skorpion

 

"Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Mystery of Marie Roget" jest grą ukryte przedmioty rosyjskiego studia ERS Game Studios.

Ponownie wcielasz się w rolę doświadczonego detektywa Auguste Dupin, eksperta od tak zwanych spraw trudnych. Jacque Lumin, kolega z dawnych lat, poprosił Ciebie o jak najszybszy przyjazd do jego posiadłości. Ma poważne problemy, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić. Uważa, że w domu dzieją się niezrozumiałe dla niego zjawiska, a jego żona Marie Roget od pewnego czasu zachowuje się dziwacznie. Okazuje się, że kobieta jest w wielkim niebezpieczeństwie, ponieważ obserwuje i niepokoi ją tajemnicza postać. Jakby tego było mało, co jakiś czas w niektórych miejscach domu materializuje się, a po chwili rozpływa się w powietrzu duch aktorki Loly Saunie. W te wydarzenia mogą być uwikłane różne osoby, w tym jej ciocia Madame Estel Roget i właściciel teatru Leblanc. Ustal co tu się dzieje i odkryj czego pragnie duch kobiety. Poznaj również personalia i motywy działąnia prześladowcy.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1400 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 453 MB wolnego miejsca na dysku.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Another dark tale is told… From best selling game developer ERS Games comes another chilling Edgar Allan Poe mystery! This time, help a newlywed couple unravel the mystery of a strange threat… from the beyond. With Dupin as your guide, use a magic mirror and your own wits to track down all leads.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy