Dark Tales: Edgar Allan Poe's Lenore Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
42
Data dodania:
10.08.2017
Dodał:
skorpion

 

Lenore Collector's Edition jest dziesiątą odsłoną Dark Tales: Edgar Allan Poe's, cyklu gier od ERS Game Studios

"Witajcie (tu Twoje imię jakie wybierzesz w grze) i Auguste Dupin. Moje miasto potrzebuje Waszej pomocy. Nasze dzieci znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, nawet mój syn. Sądzę, że za porwaniami stoi tajemnicza Liga Kruków. Musicie koniecznie ustalić co tu się dzieje i sprowadzić z powrotem wszystkie dzieci. Bądźcie w tawernie Old Smugger Tavern 25 października o godzinie dziewiątej. Powiem Wam wszystko co wiem. Burmistrz miasta Goldstone, Thomas Guillinger" - tak w skrócie wygląda list, jaki dostali bohaterowie tej ciekawej serii ukrytych obiektów.

Zanim spotkają się z nim, będa musieli w tej gospodzie przejść specjalny test. Po jego pozytywnym zaliczeniu przystąpią do właściwego śledztwa. Dowiedzą się miedzy innymi o historii tej tawerny, o tajemniczym kulcie i tytułowej dziewczynie. Brzmi to może zagadkowo, ale zapewne jak im pomożesz, to wszystkiego się wyjaśni.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1400 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1130 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


ERS Game Studios proudly presents a new story from their best-selling mystery series Dark Tales!

It’s time once again to join your trusted partner C. Auguste Dupin on another harrowing adventure! Travel to the city of Goldstown, a small city that’s been plagued by multiple kidnappings and a secret gang of murderers that are calling themselves the Crows League. Can you find the missing children and stop the Crows League from murdering again? You’ll need all your wits to outwit these clever criminals in this haunting hidden-object puzzle adventure game.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.