Dark Romance: Curse of Bluebeard Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2016
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
99
Data dodania:
13.10.2016
Dodał:
skorpion

 

Curse of Bluebeard Collector's Edition jest piątą częścią Dark Romance. Za jej produkcje odpowiada rosyjskie studio Dominigames.

Hrabia Sinobrody pilnie szuka żony, która urodzi mu zdrowego syna. Miał ich już wiele, ale wszystkie za każdym razem rodziły potwora. To wynik straszliwej klątwy, która kiedyś została na niego rzucona. Magiczna szklana kula wytypowała kolejną kandydatkę na przyszłą żonę. Jest nią Rachel, dziewczyna o najczystszej duszy. W listach wielokrotnie składał jej propozycje matrymonialną i obiecał życie w luksusie. Za nic miał fakt, że jest zaręczona ze studentem medycyny Richardem. Niedawno zdenerwowany wszedł do jej domu i wyraził swoje niezadowolenie, że nie raczyła mu odpisać. Gdy Rachel odmówiła, zagroził Richardowi śmiercią. Przyparta do muru zgodziła się na jego propozycje w zamian za ocalenie życia ukochanego. I tak w oto ten sposób Richard zostaje umieszczony w więzieniu, by nie zakłócił sobotniej ceremonii ślubnej.

W grze tej otrzymujesz możliwość wcielania się w postać Rachel i Richarda (naprzemian z osobnym schowkiem, w kolejności zależnej od postępów w grze). Oboje mają jeden cel - za wszelką cenę być razem. Muszą jak najszybciej połączyć siły i pokonać bezwzględnego Sinobrodego. Czy miłość jest na tyle silna by pokonać parającego się czarną magią okrutnego tyrana?

Specyfikacja gry: trzydzieści siedem lokacji, dwadzieścia dwie minigry, dwadzieścia scen ukrytych obiektów, sto sześćdziesiąt cztery aktywne strefy i siedemnaście postaci. Do zebrania są dziesiątki przedmiotów, w tym trzynaście figurek, czterdzieści dziewięć róż, piętnaście zwojów z czarami i dwanaście morficznych obiektów. Edycja kolekcjonerska zawiera między innymi piętnaście kolorowych tapet na pulpit, dwadzieścia trzy szkice koncepcyjne z różnych etapów powstawania gry, pięć ścieżek dźwiękowych, Buduar, Księga czarów, instrukcja gry i dodatkowy rozdział gry.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1240 MB danych.

 

Widoczny tu polski tekst został stworzony specjalnie dla tego serwisu. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu zezwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić odnośnik do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Domini Games proudly presents the newest addition to the Dark Romance series!

For years, Bluebeard has taken wives in the hopes of getting an heir. But each time a child is born, it turns into a monster! Now he's set his eyes on a local girl, Rachel to be his new bride. The fact that she's already betrothed means little to him. Can you help this young couple escape a dark fate before it's too late? Experience the magic of innovative story telling in this romantic hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.