Dark Dimensions: Shadow Pirouette
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
283
Data dodania:
01.11.2015
Dodał:
skorpion

 

'Dark Dimensions: Shadow Pirouette' jest grą hidden object (ukryte obiekty), wydaną przez studio Daily Magic Productions.

Wyrusz do małego miasteczka Everton by pomóc swojej przyjaciółce. Ashley żali się, że non stop coś tajemniczego ją śledzi i przez to obawia się o swoje zdrowie i życie.

Autobus, którym jechałaś tuż przed tą miejscowością uległ wypadkowi. Odzyskujesz przytomność w sali szpitalnej i od razu obserwujesz jak cień chwyta pielęgniarkę. Okazuje się, że ten wybryk natury przejął całkowitą kontrolę nad całym miastem. Doktor Parson przekazuje Ci przenośną latarnię i informuje, że te i jakiekolwiek inne źródło światło skutecznie odstrasza te groźne cienie. Nie oznacza to, ze możesz czuć się całkowicie bezpieczne. Po wyjściu z budynku widzisz, że Ashley zostaje przez nie chwycona i porwana. Czym prędzej ją odszukaj i wydostań z miasta. Dowiedz się czego domaga się cień i znajdź sposób na jego pozbycie się. Zbieraj i następnie używaj odpowiednie przedmioty do rozwiązywania licznych zagadek i łamigłówek.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor minimum 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 941 MB wolnego miejsca na HDD / SD.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 

Daily Magic Productions invites you to investigate another mystery in their creepy Dark Dimensions series.

Your college friend, Ashley, contacts you out of the blue, desperate for help. Someone – or something – has been following her, and the authorities won't listen. So you head to Everton to lend a hand... but you arrive to a city in chaos. Dangerous shadows have overrun the town, possessing living creatures and taking frightening forms. What's worse? They seem singularly focused on your friend! What has Ashley gotten herself into... and can you both escape in time? Dance with danger in this absorbing Hidden Object Puzzle Adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy