Christmas Stories: A Little Prince Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
25
Data dodania:
13.12.2017
Dodał:
skorpion

 

Elephant Games prezentuje A Little Prince Collector's Edition, szóstą część Christmas Stories, cyklu HOG w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Zostajesz zaproszony na ślub księcia Edwarda i Rose, który odbywa się w Wigilię. Do dotarciu na miejsce okazuje się, że zła czarownica zamieniła wszystkich w zwierzęta. Musisz jak najszybciej przerwać klątwę i pokonać tą okrutną kobietę. Dowiedz się czemu przerwała uroczystość ślubną i zaczarowała Edwarda, Rose i gości. Przemierzaj pałac królewski w poszukiwaniu ważnych przedmiotów i wskazówek, które pomogą pozytywnie zakończyć tą trudną misję.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1041 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games invites you to bring your holiday cheer in the newest addition to the Christmas Stories series!

It’s the holiday season, and you’ve been invited to a Christmas wedding! The joyous festivities are short-lived as a sorceress curses the newlyweds and their guests! It’s up to you to break the spell and save Christmas before it’s too late. Do you have what it takes? Find out in this enchanting Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.