Christmas Eve: Midnight's Call
Pobierz
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
327
Data dodania:
24.12.2014
Dodał:
skorpion

 

"Christmas Eve: Midnight's Call" to świąteczna gra ukryte przedmioty, stworzona przez znane studio ERS Game Studios.

Wiele lat temu na miejskim stawku wydarzyła się tragedia. Pod jedną z bawiących się tam dziewczynek załamał się lód. Jej siostra pewnie zdołałaby ją wyciągnąć, gdyby nie pojawił się dziwny silny wir....

Dziś już dorosła kobieta nie może sobie wybaczyć tego, że nie była w stanie uratować Odri. Co noc ma te same straszne sny. W tych koszmarach pojawiają się realistyczne retrospekcje z tamtego dnia - zawsze najpierw Odri zauważa dziwny medalionik, później go dotyka i ... znika pod lodem.

Nieoczekiwanie w Święta Bożego Narodzenia otrzymuje prezent, w którym znajduje się jednakowy medalionik. Postanawia udać się w miejsce tego tragicznego zdarzenia i jeszcze raz przypomnieć sobie co tak naprawdę się wtedy stało. Tam w niewyjaśniony sposób zostaje przeteleportowana do innego świata, magicznego królestwa zwanego Wzgórzami Śniegu. Okazuje się, że jej siostra wcale nie zginęła, ponieważ również została tutaj przeniesiona. Dowiaduje się, że jeżeli chce wraz z Odri opuścić to miejsce, to musi najpierw ocalić ten świat przed złą czarownicą. Pomóż jej odnajdywać kluczowe dla akcji przedmioty oraz rozwiązywać przykuwające uwagę łamigłówki i zagadki.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.4 GHz, pamięć RAM 1 GB, DirectX 9.0 oraz 535 MB wolnego miejsca na dysku.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Snow Hill is a magical town that preserves the Spirit of Christmas for the whole world. But now an evil sorceress threatens to plunge Snow Hill into eternal darkness! Do you have what it takes to save Christmas?

 

Galeria
Komentarze (1)
Terminator
29.12.2014 19:07
Święta, święta i po świętach. A tak wogóle to natrafiłem tylko na dwie typowo świąteczne lokacje.