Chicken Invaders 5: Cluck of the Dark Side
Pobierz
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
1274
Data dodania:
30.12.2014
Dodał:
skorpion

 

Cluck of the Dark Side to piąta odsłona Chicken Invaders, dynamicznej strzelaniny stworzonej przez Konstantinos Prouskas i InterAction studios. Celem gry jest odparcie ataku śmiercionośnych kosmicznych kurczaków i tym samym ocalenie planety. Gra oferuje dwanaście układów gwiezdnych składających się ze stu dwudziestu etapów (fal). Gracz do dyspozycji otrzymuje jedenaście typów broni, które można "apgrejdować" do jedenastego poziomu (lub do sekretnego dwunastego). Dzięki zbieraniu specjalnych kluczy można odblokować ponad trzydzieści sekretów. W "Chicken Invaders 5: Cluck of the Dark Side", podobnie jak poprzednich częściach gry, istnieje możliwość zdobycia trzydziestu bonusów i piętnastu medali a także istnieje szansa wpisu do światowej listy najlepszych wyników pod warunkiem, że zdobędzie się odpowiednią ilość punktów. Warto wspomnieć o trybie multiplayer, czyli wspólnej grze przez LAN (kooperacja do czterech graczy).

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1 GHz, pamięć RAM 1 GB, DirectX 6.0 oraz dysk mogący pomieścić 222 MB danych.

 

Powyższy polski tekst został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym portalu, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Chicken Invaders 5: Cluck of the Dark Side puts you at the forefront of a battle against invading intergalactic chickens, bent on revenge against the human race for our oppression of Earth chickens. In this episode, the chickens have hatched a devious plan to block out sunlight and freeze Earth to death. It's up to you to travel around the galaxy in order to piece together an ancient artifact and (quite literally) save the day.

 

Galeria
Film
Komentarze (1)
Lobotomia
04.01.2015 18:34
To jak narazie najlepszy część Kurczaków. Fajne pomysły, realizacja i humor (z jajem). Dla mnie jednak za trudne i ubolewam nad tym, że nie ma opcji kontynuacji gry od miejsca śmierci. Mój syn jakoś sobie z tym radzi. Pamiętam, że jak byłam młoda to z kolegami z klasy graliśmy na automatach w podobną grę. Pózniej na innym komputerze graliśmy w Galaga. Ocena dobry. WIęcej nie dam, gdyż są zbyt ubogie tła.