Caveman Physics
Pobierz
Rok Wydania:
2011
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
691
Data dodania:
20.09.2011
Dodał:
skorpion

Gra logiczno - planszowa z elementami fizyki.

Akcja gry dzieje się 4000 lat przed naszą erą. Pewien jaskiniowiec postanowił dać srogą nauczkę swojemukoledze i chce go strącić z liny za pomocą kamiennego koła. Zadanie okazuje się trudne, zważywszy że ciężar torusa jest ogromny, a ukształtowanie terenu dość skomplikowane. Twoim zadaniem jest pomóc mu doprowadzić koło do właściwego miejsca. Obracaj i dokładaj dostępne obiekty na ekran w taki sposób, by za jednym zamachem koło doturlało się do nielubianego kolegi.

Do poprawnego uruchomienia gry wymagany jest sprzęt o następującej konfiguracji: procesor 1,2 GHz lub mocniejszy, pamięć RAM minimum 512 MB oraz około 20 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Gra działa na systemie operacyjnym Microsoft Windows XP/Vista z DirectX 9.0.
Solve puzzles using Caveman Physics! Roll the stone wheel to disrupt your buddy’s balance and teach him a lesson in this hilarious Puzzle game! Place the objects in the perfect spot to make sure the other caveman gets what’s coming to him. With tons of different solutions to each puzzle, and unique gameplay, Caveman Physics will keep you entertained for hours!

Galeria
Komentarze (1)
chrombor
22.09.2011 09:05
takie gry przeżywają drugą młodośc :) Co za brutal z niego , jak chce przywalić kumplowi ciezkim kamieniem . :D