Cases Of Stolen Beauty
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
307
Data dodania:
29.07.2012
Dodał:
skorpion

Gra logiczno - przygodowa typu ukryte stworzona przez AeroHills / Zen Producer / Funlinker. Dziennikarka magazynu Sparkles Eva Sander została wysłana do Rio de Janeiro w celu napisania artykułu o aktualnie odbywającym się karnawale. Już na początku pobytu w Brazylii jest świadkiem dziwnych zdarzeń, co znacznie komplikowało jej pracę. Wkrótce zostaje nieświadomie wplątana w pewien spisek, który nadszarpnął jej reputację. Pomóż jej przeprowadzić śledztwo i odzyskać dobre imię.

Wymagania gry: system operacyjny MS Windows XP/Vista/7, procesor co najmniej 0.8 GHz, pamięć RAM minimum 0.5 GB, DirectX: 9.0 oraz 130 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Informacja dla osób, którzy chcą wykorzystać nasz opis na swojej stronie. W związku z tym, że na jego stworzenie poświęciliśmy dużo czasu i wysiłku, stawiamy pewne warunki. Trzeba natychmiast pod skopiowanym tekstem umieścić odnośnik do tej podstrony i w tak samo widocznym miejscu umieścić adres naszej strony - www.grylogiczne.pl. Informujemy, że wszystkie teksty na naszej stronie są objęte prawem autorskim.
Expose the most incredible plot of the millennium in Cases Of Stolen Beauty! While writing a typical story for a well-known European magazine, the talented journalist, Eva Sanders, begins witnessing strange events. After taking it upon herself to investigate she soon finds herself implicated in an evil conspiracy. Will you be able to solve the mystery and find out who is behind the plot?

Galeria
Komentarze (2)
martam
30.07.2012 02:36
Zatrzymałam sie na początku, bowiem nie można stworzyć jakiegoś koktajlu. Przechdziłam z jednego na drugi ekran i klikałam gdzie się da. Pojawiała się tylko kawa. Powinnam wrócić do wcześniej odwiedzanego miejsca (obrazek 5), ale nie wiem jak.
skorpion
31.07.2012 23:41
Wydaję mi się, że to jakiś błąd w grze. Trzeba było chyba wcześniej to zrobić. Na anglojęzycznych stronach nie zostawili na tej grze suchej nitki. W jednym poście wyczytałem, że ktoś też miał ten sam problem. Inni wykasowali tą grę z HD po 10 minutach, więc sądzę, że nie doszli do tego momentu :D. Ja jak w to grałem, to też przez 10 minut klikałem gdzie się da. Szklanka w schowku (obrazek 6) pasuje do zarysu przedmiotu w obrazku 5. A ta kawa pojawia się we dwóch lokacjach, więc to chyba jakaś "odpowiedź" na szybkie bezsensowne klikanie. Szybko straciłem cierpliwość. Dlatego są tylko trzy moje screeny :)