Cadenza: Music, Betrayal and Death Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
325
Data dodania:
12.04.2014
Dodał:
skorpion

 

Akcja Cadenza: Music, Betrayal and Death Collector's Edition osadzona jest w Nowym Orleanie, w mieście słusznie uważanym za kolebkę jazzu. To tu zrodziły się największe zespoły grające tą popularną na początku dwudziestego wieku muzykę. W 1931 roku powstał zespół Dixie Peppers, w skład którego wchodzili: Twój ojciec Samuel Stirling (saksofonista) , ciocia Adele Stirling (wokalistka), Tom Brown (pianista), Benny Peterson (trębacz) i Eddie "Junior" Edwards (basista).

Ojca nie widziałeś już długi czas. Postanowiliście wreszcie spotkać się w popularnym klubie Jazz Pepper Club. Aktualnie trwa festiwal Mari Gras, czas karnawałowego szaleństwa i hucznych zabaw. Nic więc dziwnego, że w tym w klubie odbywają się rewelacyjne występy najlepszych jazzmanów. Z budynku szybko wybiega człowiek w białym garniturze. Mało brakowało, a powaliłby Ciebie na podłogę. W środku zauważasz, że wszyscy ludzie zostali zahipnotyzowani. Twój ojciec również został "zamrożony", jakby wbrew własnej woli wprowadzony w głęboki trans. W ręku trzyma gazetę i list. Z ich treści wynika między innymi, że niedawno został zamordowany kolejny członek zespołu oraz że wrócił Frankie. Nie masz pojęcia kim on jest. Jeżeli ojciec tak bardzo przeraził się jego powrotem, to znaczy, że jest to bardzo niebezpieczny człowiek. Wkrótce przybywa policjant i wyprasza Ciebie z klubu. Nie czekając na rezultaty śledztwa policji postanawiasz na własną rękę dowiedzieć się co się tutaj stało. Serwisant instrumentów muzycznych, Ted Lafayette znany jako Curly, wyjaśnia Ci kim jest ów tajemniczy Frankie. Okazuje się, że Frankie "Tuxedo" Bolden był w pierwszym składzie zespołu, lecz wkrótce niespodziewanie zmarł i został zastąpiony innym saksofonistą - Twoim ojcem.

Wygląda na to, że on zmartwychwstał i teraz mści się na Dixie Peppers. A może to ktoś inny podszywa się po eksczłonka tego wyśmienitego zespołu? Dowiedz się czy tym wybiegającym z klubu mężczyzną był właśnie Frankie. Ustal kto zabił trzech muzyków, a następnie go schwytaj zanim zginie kolejna osoba. Wyjaśnij również w jaki sposób Frankie stracił życie. Odkryj dlaczego mordowani są członkowie akurat tego zespołu i czy może to ma związek z tą tragiczną śmiercią. Dowiedz się w jak tej osobie udało się tak łatwo zahipnotyzować tylu ludzi na raz. Znajdź sposób na wybudzenie ojca i przywrócenie go do normalnego życia.

Gra zawiera kilkadziesiąt lokacji w tym wiele ciekawych scen ukrytych obiektów i mini-gier umysłowych. W wielu miejscach sprytnie ukryto czterdzieści cztery nuty muzyczne, które skompletowane pozwolą na odblokowanie dotąd niedostępnego trybu. Edycja kolekcjonerska zawiera między innymi tapety, grafiki koncepcyjne, wygaszacz ekranu, przewodnik po grze i dodatkowy rozdział gry. Zwykła wersja pojawi się prawdopodobnie na początku maja. "Cadenza: Music, Betrayal and Death Collector's Edition" została stworzona przez studio Mad Head Games z Nowego Sadu (Serbia) i polega na wyszukiwaniu ukrytych obiektów, a następnie używaniu ich do rozwiązywania licznych zagadek.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 681 MB wolnej przestrzeni na HDD / SSD.

Powyższy polski tekst został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym portalu, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Listen... for the sound of betrayal! You've returned from school to visit your father at his famous Jazz Pepper Club during Mardi Gras, but everyone is hypnotized. Have they heard the wrong note? Explore the musical mystery in Cadenza: Music, Betrayal and Death! This is a special Collector's Edition release full of exclusive extras you won't find in the standard version.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy