Burger Bustle: Ellie's Organics
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
512
Data dodania:
16.06.2012
Dodał:
skorpion

Gra zręcznościowa należąca do gatunku "zarządzanie czasem". W "Burger Bustle: Ellie's Organics" poznajemy sympatyczną dziewczynę o imieniu Ellie, która pracuje w barze szybkiej obsługi. Właścicielem fast foodu, w którym ona pracuje jest Mr. Gristleman. On jak i klienci zawsze byli zadowoleni z jej pracy. Została nawet pracownikiem miesiąca, co było nie lada wyczynem. Pewnego dnia szef poinformował ją, że od teraz będzie musiała dodawać substancje chemiczne do burgerów. Dzięki takiej modyfikacji znacznie zmniejszą się koszty produkcji i tym samym zwiększy się zysk ze sprzedaży. Ellie jest zwolenniczką zdrowej żywności i wie, że dodawanie nawet najmniejszej dawki chemii powoduje bóle głowy i nudności, a także inne poważne choroby. Postanawia zwolnić się z pracy i stworzyć własny fast food, w którym nie będzie szkodliwych chemicznych dodatków. Potrzebuje Twojej pomocy, gdyż konkurencja w mieście jest bardzo duża. Gra polega na sprawnej i szybkiej obsłudze klientów oraz na rozbudowie lokalu o pomocne ulepszenia i nowoczesne wyposażenie. Nie możesz dopuścić do sytuacji, w której klienci nie otrzymają na czas zamówionego produktu i wyjdą niezadowoleni z lokalu. Chciwy były szef Ellie tylko czeka na jej błędy i potknięcia, a przede wszystkim na bankructwo nowopowstałego fast food'u. "Burger Bustle: Ellie's Organics" została stworzona przez rosyjskie studio Sulus Games.

Wymagania tej gry są następujące: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor co najmniej 1.0 GHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 306 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Widoczny powyżej tekst został utworzony specjalnie dla tego portalu. Pozwalamy na skopiowanie go na własną stronę internetową, ale trzeba spełnić dwa warunki. Należy koniecznie po skopiowanym opisem wstawić link do tej podstrony i w tak samo widocznym miejscu umieścić adres www.grylogiczne.pl.
Help Ellie get ahead in the restaurant business in Burger Bustle: Ellie's Organics! Tired of watching her boss, Mr. Gristleman, serve unhealthy food to customers just to make a buck, Ellie has decided to open her own chain of organic burger restaurants all over the world. Now she must work her way up the restaurant ladder by serving great food and drinks while keeping customers happy and healthy. Help Ellie defeat the greedy Mr. Gristleman and prove to the world that healthy food can be fun and delicious in this exciting time management game!

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy