Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
345
Data dodania:
14.12.2012
Dodał:
skorpion

 

Akcja gry ma miejsce w XIX wieku w jednym z miast Anglii. Od pewnego czasu wieczorem i nocą nikt nie wychodzi na ulicę. Nie dlatego, że jest zimno czy też ciemno, ale ze strachu i obawy o swoje życie. Niezidentyfikowany psychopata najpierw uprowadza samotne osoby, a potem po 30 dniach je zabija. Słusznie go okrzyknięto Zabójcą Samotnych Serc. Ten okrutny człowiek wyrzuca ciała ofiar w różnych miejscach miasta. Zwłoki zawsze są pozbawione serca, a zamiast nich znajduje się żółty kwiat lotosu. Lokalna policja stara się za wszelką cenę zdemaskować psychopatę, a następnie schwytać i osądzić. Niestety śledztwo nie jest rozwojowe, a ofiar przybywa.

Owen Wright zauważa, że od pewnego czasu nie widział swojej córki Oliwii. Przeszukał cały dom i okolice, ale ślad po niej zaginął. Jest przerażony tą sytuacją, bowiem wszystko wskazuje na to, że jest ona kolejną ofiarą seryjnego mordercy. Postanawia napisać list do swojego przyjaciela, detektywa Logana Greena. Prosi go o przybycie i pomoc w odnalezieniu córki. Green natychmiast przybywa i od razu wspólnie zaczynają poszukiwania zaginionej Oliwii. Twoim zadaniem jest pokierowanie ich poczynaniami. Wyszukuj ukryte przedmioty i rozwiązuj liczne zagadki i łamigłówki.

"Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders" to gra hidden object (ukryte obiekty) z elementami gry przygodowej. Została stworzona przez studio MagicIndie Softworks z Mołdawii.

Widoczny tutaj polski opis został utworzony specjalnie dla tego portalu i jest chroniony prawami autorskimi. Pozwalamy jednak na pobranie go i skopiowanie na własną stronę. Należy koniecznie spełnić pewne warunki. Trzeba przy skopiowanym tekście umieścić odnośnik do tej podstrony (patrz pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

Rekomendowane wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor przynajmniej 2,0 GHz, pamięć RAM minimum 512 MB, DirectX 9.0 oraz 852 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

 


 

How far will you go to save your only daughter's life? Is there a limit? Help Owen Wright rescue his daughter from the clutches of the Lonely Hearts Killer, the mysterious figure who kidnaps and murders people who have suffered a love gone wrong. Unravel the intrigue, put a stop to the whirlwind of crime that has paralyzed this late 19th century British city. Olivia must live! The killer must be brought to justice! Only you can do it!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy