Bridge to Another World: The Others
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
271
Data dodania:
26.04.2015
Dodał:
skorpion

 

Bridge to Another World: The Others jest grą ukryte przedmioty stworzoną przez studio 4 Friends Games.

Bardzo dawno temu bezdomna osierocona dziewczynka włóczyła się po mrocznym lesie. Gdy zapadł zmierzch, Jane skierowała się w stronę pobliskiej jaskini celem przeczekania nocy. Przez przypadek spostrzegła jak okrutna wiedźma, znana jako Others (Inna), rzucała jakieś zaklęcie na chłopca. Bez chwili wahania pośpieszyła mu z pomocą. Stanęła pomiędzy nimi i bohatersko osłoniła go swoim ciałem. Ku ich zaskoczeniu kobieta nagle zniknęła. Przed tym jednak zdążyła rzucić na niego czar. Odtąd to przyszywane rodzeństwo tropi czarownice prześladujące ludzi i poszukuje sposobu na zdjęcie klątwy.

Dzisiaj przybyli do miasteczka Mistville, w którym ostatnio odnotowano wiele niewyjaśnionych zaginięć niewinnych mieszkańców. Odnaleźli w tym miejscu długo poszukiwane przejście do alternatywnego wymiaru. Mają nadzieję, że dzięki temu portalowi wreszcie dowiedzą się czegoś o swojej przeszłości i pochodzeniu. Impulsywny niecierpliwy Jace jako pierwszy przenosi się, w rezultacie czego zostają niestety rozdzieleni. Na szczęście dziewczyna jest w posiadaniu magicznego kompasu, dzięki czemu jest w stanie określić kierunek, w którym pobiegł brat. Urządzenie to często rozładowuje się i wymaga dosypywania specjalnego proszku. Do dyspozycji ma także księgę czarów, która umożliwia rzucanie kilku rodzajów zaklęć.

Jane liczy na Twoją pomoc w wyszukiwaniu ważnych przedmiotów i rozwiązywaniu łamigłówek. Pomóż im poznać historię i tajemnice równoległego świata. Odkryj czym objawia się klątwa Jace i dlaczego ludzie tak panicznie się ich wystrzegają. Uporaj się z tytułowymi Others oraz przywróć harmonię i radość w jednym i drugim wymiarze. Los wielu ludzi i stworzeń leży w Twoich rękach.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 8.1 oraz 1007 MB wolnego miejsca na dysku.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Ever since Jace was attacked by a mysterious being known only as an Other, you’ve devoted your life to protecting him and finding a cure for the mysterious curse the Other placed upon him. After years of fighting Others, you may have finally found the way to the world where they come from. But there may be more than the Others lurking beyond this portal. You may even find the answers to your past. Answers that have long eluded your grasp. Take a leap of faith and explore a new world full of dark magic in this thrilling hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy