Bookworm Deluxe
Pobierz
Rok Wydania:
2005
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.88
Ściągnięć:
21582
Data dodania:
09.04.2006
Dodał:
skorpion

Angielska gra słowna. Celem gry jest układanie conajmniej trzyliterowych prawdziwych angielskich wyrazów z porozrzucanych liter. Po zaznaczeniu odpowiednich pól z literkami i po wciśnięciu przycisku SUBMIT dostajemy określoną ilość punktów. Pola z literkami, z których zostaly ułożone wyrazy znikają, a w ich miejsce pojawiają się nowe.

Co jakiś czas pojawiają się specjalne, kolorowe pola z literkami. Jeśli czerwone obniży się na sam doł obszaru gry następuje koniec gry. Dlatego należy jak najszybciej (czyli jak jest jeszcze wysoko) je zniszczyć wykorzystując je do stworzenia wyrazu. Oprócz czerwonego występuje jeszcze zielone, żółte i niebieskie - ułożenie wyrazu wraz z tym polami powoduje, że wynik punktowy zostaje powiększony odpowiednio 2, 3 i 4 - krotnie.

System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista, Procesor: 600 Mhz, Pamięć: 128 MB, DirectX: 6.0

Galeria
Komentarze (3)
Antoniek
03.01.2011 00:40
Ciekawe czy powstanie polska wersja tej gry. Wg mnie Bookworm to najlepsza gra słowna.
Teletubis
02.04.2011 20:17
Polskiej nie ma, i raczej nie powstanie. Plik ze słowami jest nie edytowalny - zastosowali jakiś algorytm i chyba jest nierealne rozszyfrowanie jak program go odczytuje.
skorpion
04.04.2011 23:04
Jak istniało forum, parę lat temu był temat o tym. Ktoś chciał przerobić plik z angielskimi wyrazami na polskie. Ale się nie udało, gdyż plik w jakiś sposób jest zakodowany. Nawet jakby się dało, to nie wiem jak by to działało. Co z polskimi literami typu "ą"? Pewnie też trzeba było usunąć literki "v" i "q", które w języku polskim praktycznie nie istnieją. I pozostała jeszcze częstotliwość występowania literek - np w angielskim jest mało "k". Itd.
Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.