Blocks That Matter
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2011
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.67
Ściągnięć:
740
Data dodania:
19.09.2011
Dodał:
skorpion

Gra logiczno - platformowa firmy Swing Swing Submarine, będąca połączeniem kilku gatunków gier. W "Blocks That Matter" znajdziemy przede wszystkim elementy gry Minecraft i Tetris.

Celem gry jest doprowadzenie robota do specjalnego portalu. Zadanie na pierwszy rzut oka wydaje się łatwe, lecz to tylko pozory. Otóż portal umieszczony jest zazwyczaj na wysokich platformach lub też zawalony róznymi obiektami. Na szczęście robot może zdobywać (gromadzić) różne typy bloków (między inymi piaskowy, drewniany i kamienny), a następnie wykorzystywać je do stworzenia drogi. Nasz bohater zaopatrzony jest w specjalne wiertło, którym może niszczyć bloki i tym samym je zbierać. Ponadto może je zdobywać poprzez uderzenie głową (jak w Mario). Po wciśnięciu klawisza E wchodzimy w specjalny tryb, w którym możemy wstawiać posiadane bloki (jak w Minecraft) w wybrane miejsce. Im dalsze etapy tym bardziej skomplikowane układy, nowe obiekty (lód, delikatne podłoże, potworki, skrzynie, dynamit itd.), kolejne umiejętności i wiele ciekawych pomysłów. Gra została wydana na Windows, Macintosh, Linux i XBOX.

Galeria
Film
Komentarze (3)
chrombor
22.09.2011 09:03
Fajna giera . Lecz z minecraft ma mało wspólnego a z tetrisem tyle ze wstawia się minimum 4 bloki . Warto chociaz zainstaloac demo i pograc ,bo jest niezła.
Pando
22.09.2011 18:07
Gra wygląda zachęcająco. Uwielbiam takie gry. jak znajdę czas to pogram w to napewno
martam
25.09.2011 23:07
Nie moge wogóle tego zainstalować :) Spróbuje na innym komputerze, bo mój laptop ostatnio szaleje.