Blink (Digipen)
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
761
Data dodania:
23.02.2013
Dodał:
skorpion

Darmowa gra logiczno - platformowa. Została stworzona przez Digipen Institute of Technology / Alien Team.

Blink nie posiada fabuły. Celem gry jest przeprowadzenie obcego przez niebezpieczny świat. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie da się tej gry ukończyć. Bohater gry jest za mały aby przeskoczyć ogromną dziurę. Okazuje się, że posiada on umiejętność teleportacji. Jest to zasługa wmontowanej w głowę antenki emitującej specjalny promień lasera. Na każdym etapie znajdują się inne antenki, które po trafieniu laserem przyciągają obcego. Ze skrzyniami jest nieco inaczej, bowiem wtedy w wyniku trafienia następuje zamiana miejsc. Wspomniane skrzynie mają jeszcze inne zadanie. Są na tyle ciężkie, żeby uruchomić wbudowane w podłoże zapadki. Zapadki natomiast otwierają i zamykają liczne zapory blokujące drogę. Promień lasera odbija się od luster i niejednokrotnie dzięki nim przechodzi przez cały ekran w trudno dostępne miejsca. Istnieją również przeszkody jak kolce, woda czy też jedyny mieszkaniec tego świata.

Sterowanie: klawisze WSAD, prawy przycisk myszy (zaznaczenie docelowego miejsca teleportacji) i lewy przycisk (akceptacja i wykonanie operacji przenoszenia obcego).

 

Widoczny tutaj polski tekst został stworzony specjalnie dla tego portalu. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administracja strony pozwala na pobranie go i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

Galeria
Film
Komentarze (2)
Riddick
02.03.2013 04:13
Szkoda, że jest bardzo krótka. Ostatniego bossa chyba nie da się pokonać. Próbowałem na różne sposoby.
Pando
08.04.2013 16:33
To wyglada na demo większej gry . Ukończyłem grę w pietnaście minut .