BeeFense
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2016
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
208
Data dodania:
20.04.2021
Dodał:
skorpion

 

BeeFense to trójwymiarowa gra tower defence, stworzona przez małe berlińskie studio ByteRockers´ Games.

Chroń swoje ule przed nadciągającą armią szerszeni i innych niebezpiecznych owadów. Mądrze wydawaj rozkazy swoim pszczołom, gdyż nawet najmniejszy błąd w ustawieniu obrony może mieć straszliwe konsekwencje dla całej pasieki. Nie pozwól aby wróg pokonał całą kolonię i skradł przepyszny miód. Zbieraj spadź (rosę miodną), która jest niezbędna do ulepszania wież obronnych.

Gra posiada prostą, kolorową i dziecinną grafikę. Jest też dość krótka (20 etapów), co zapewni dzieciom rozrywkę maksymalnie na kilkadziesiąt minut do kilku godzin.

Niedawno na stronie Indiegala została udostępniona za darmo. Brak informacji czy to na zawsze czy na jakiś określony czas. Na innych portalach jest płatna. Dlatego warto pośpieszyć się i ją pobrać (trzeba zarejestrować się na tej stronie i dodać ją do biblioteki), Na stronie ByteRockers´ Games znajdują się nowsza zremasterowana wersja tej gry. BeeFense Beemastered nie jest niestety darmowa.

Minimalne wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows 7, procesor Intel Atom x7, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 10.0 oraz 300 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


 

Protect your bee hive fortress against the hornet menace by building the best Bee defense: a BeeFense! Command your Bees to get beesy. Let them collect honey dew - the most precious resource in the world to upgrade your tower and train heroic Bee fieldrunners. Defend your bee hive fortress against the evil Queen Hornetta, who has been genetically modified in order to vanquish the bee colony and steal your honey.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy