Artifact Quest 2
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
0.00
Ściągnięć:
92
Data dodania:
13.02.2017
Dodał:
skorpion

 

Artifact Quest 2 jest prostą grą match-3, stworzoną przez Big Fish Games. Bohaterką gry jest młoda i dzielna archeolog Jess, która prowadzi sklepik z rzadkimi artefaktami z całego świata. Dzisiaj dowiedziała się, że na jednej z tropikalnych wysp doszło do erupcji wulkanu. W wyniku niszczycielskiej siły tego żywiołu została zniszczona wioska, w której mieszka jej przyjaciel. Postanowiła pomóc mu ją odbudować, a przy okazji zdobyć nowe eksponaty do swojego antykwariatu. Sprawdź jak potoczyły się losy jej i mieszkańców zniszczonej wyspy.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1200 MHz, pamięć RAM 256 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 43 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Experience more match 3 fun set in an exotic location in this sequel to Artifact Quest. Travel to tropical locations and complete puzzles to uncover ancient artifacts in this incredible journey. On your way, help the locals by rebuilding their village.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.