Amphibix
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2010
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
484
Data dodania:
15.04.2011
Dodał:
skorpion

Gra logiczno - planszowa z elementem edukacyjnym (matematyka).

Celem gry jest uratowanie porwanej żaby Komiko. W "Amphibix" sterujemy płazem, który został umieszczony na specjalnych platformach. Naszym zadaniem jest usunięcie wszystkich pól z cyframi i dotarcie do wyjscia. Ich likwidacje musimy zacząć od najmniejszej liczby jaka znajduje się na planszy. Im dalsze etapy tym bardziej skomplikowane układy, większa ilość pól, większa ilość przeszkód (kolce, roboty, błyskawice), a gra wymaga coraz większej zręczności.

Gra jest darmowa i zawiera 99 etapów. Po ostatnim etapie odblokowywany jest dodatkowy tryb gry o nazwie endless. Wyniki w grze mogą zostać umieszczone w internecie na specjalnej stronie.

Galeria
Film
Komentarze (4)
martam
17.04.2011 15:35
Mnie osobiście się nie podoba. Gdyby żaba miała określoną odległość skoku to było by ok, A tak skacze prawie przez całą szerokość i wysokość ekranu. Za dużo zręcznosci. Za mała plansza. I ogólnie nuda.
chrombor
17.04.2011 20:26
Bo to raczej zręcznościówka. Tyle ze liczby okreslają kolejność zaliczania platform. Zresztą często program podpowiada gdzie skoczyć. Gra tworzona w gm.
skorpion
17.04.2011 23:38
Ja doszedłem tylko do 18 poziomu. Nie wiem co jest dalej. Też na początku myślałem, że to gra edukacyjna z wątkiem matematycznym. Faktycznie gra byłaby lepsza gdyby dali jakieś utrudnienie w skokach. Umieściłem ją, bo nie ma jej na żadnym polskim portalu. Jak już zaczałem grać i miałem kilka screenshotów to szkoda było ich nie umieszcząć na stronie. Ale jak widać nie cieszy się popularnością - 4 dni i 3 ściągnięcia.
Pando
25.04.2011 19:11
Średniawa gra.Skakanie z jednej na drugą stronę. Najbardziej denerwujące są niebieskie kolce i porusające się w pionie przeszkody - złe odwzorowanie w 3D. W dalszych etapach pojawia się miotacz ognia. Mnie oczy bolały od ilości poruszających się przedmiotów. Chrombor ma racje - ta gra zręcznościowa i została źle zakwalifikowana.