Amaranthine Voyage: Legacy of the Guardians Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2016
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
95
Data dodania:
15.10.2016
Dodał:
skorpion

 

Legacy of the Guardians Collector's Edition jest siódmą częścią Amaranthine Voyage. To kolejne przygody doświadczonej agentki Eve Glover.

Akcja gry dzieje się w domu przy 23 Decade Avenue w Seattle, nieruchomości dawniej należącej do jej ukochanego dziadka. Zmarł rok temu, a ona nadal nie może pogodzić się z tym, że go nie ma. Uwielbiała jego ciekawostki ze swojej młodości i historyjki o mitycznym świecie. Jego opowiadania traktowała z przymrużeniem oka, ale mimo tego wsłuchiwała się w nie godzinami. Właśnie zabiera się do pisania kolejnego artykułu do czasopisma naukowego Science Globe. Nieoczekiwanie nad basenem pojawia się tajemnicza kula. Ta sfera okazuje się być portalem do królestwa Arden. Przywołał ją tam Onslaw, Naczelnik Plemienia i Pierwszy Doradca Egzarchy, który liczy że jej dziadek (znany tam jako Rodroom) pomoże zakończyć wieloletnią wojnę. W związku z tym, że nie żyje, to teraz ona będzie musiała ocalić królestwo Arden. Wkrótce w domu odkrywa tajemny pokój przypominający muzeum. Znajdują się w nim różne urządzenia i przedmioty, bez których jej misja nie będzie możliwa do wykonania. To także okazja by dowiedzieć się czegoś więcej o swoim dziadku.

Twoim zadaniem jest pokierowanie poczynania dzielnej Eve. Sprawnie wyszukuj niezbędne przedmioty i rozwiązuj oryginalne "nie z tego świata" łamigłówki.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 880 MB danych.

 

Widoczny tu polski tekst został stworzony specjalnie dla tego serwisu. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu zezwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić odnośnik do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eve Glover loved her grandfather, especially the stories he told her during her youth – stories about a mythical world full of kingdoms and strange creatures. Now that she's inherited his home, she's beginning to discover there are many secrets that her grandfather was hiding from her. She's quickly learning that his stories might not be as imaginary as she once thought. Travel to the world of Arden and save it from destruction in this fantastical hidden-object puzzle adventure.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.