9 Clues: The Ward
Pobierz
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
319
Data dodania:
17.09.2014
Dodał:
skorpion

 

The Ward to druga po The Secret of Serpent Creek (sierpień 2013 roku) część 9 Clues polskiego studia Artifex Mundi / Tap It Games. Akcja gry rozgrywa się w 1953 roku. Para detektywów odbiera telefon od nieznajomejj osoby, która prosi o natychmiastowe przybycie do Mnemosyne Asylum, szpitala psychiatrycznego znajdującego się na wyspie. Detektywi podejmują się rozwiązania tej sprawy i natychmiast wyruszają do szpitala. Przed wejściem do budynku wita ich szefowa Klaudia Kreuz. Kobieta jest zaskoczona ich wizytą i twierdzi, że nikt ich nie wzywał i zapewnia, że wszystko jest w porządku. Nagle podczas ich rozmowy z okna znajdującego się na pierwszym piętrze wypada człowiek. Okazuje się, że jest to profesor Jonathan Crow, jeden z lekarzy szpitala. Jego śmierć wstrząsnęła wszystkimi, począwszy od innych terapeutów, poprzez pracowników fizycznych, a skończywszy na pacjentach. Pierwsze znalezione dowody wskazują, że było to morderstwo. Nie ma wątpliwości, że winny zabójstwa znajduje się na wyspie i stanowi poważne zagrożenie dla wszystkich tutaj przebywających. Pomóż detektywom zdemaskować mordercę. Dowiedz się jakie tajemnice kryje Mnemosyne Asylum i sąsiadujące budynki. Ustal kto pozostawia dziwne lalki z pogróżkami i co chce przez to osiągnąć. Ustal komu zależało na śmierci wybitnego lekarza i co na tym zyskał.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz dysk mogący pomieścić 1461 MB.

 

Powyższy polski tekst został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym portalu, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


After responding to a distress call from a secluded psychiatric hospital, a young detective and her partner find themselves struggling to solve a murder. As they press the patients and hospital staff they find that there are dark truths being kept from them. Each new clue only raises more questions. Who killed Doctor Crow? What drove one of the male nurses insane? Who is Zed Rascov? Why is the name of a little girl, Ginger, carved into the wood-paneled wall of the dead doctor's office? Can you unravel the mystery? Find out in 9 Clues: The Ward!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy