Kontakt

Kontakt:

kontakt@grylogiczne.pl - ogólne sprawy, współpraca, propozycje

skorpion@grylogiczne.pl - przyjmowanie gotowych opisów gier

DODAWANIE GIER: DODAJ.


Jeśli wysłaliście Państwo maila na kontakt i nie otrzymaliście odpowiedzi, to prosimy wysłać na skorpion.

Serdecznie zapraszamy na nasz profil na nk - Fani gier logicznych - już ponad 8000 znajomych

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę na facebook - Fani gier logicznych - już ponad 2100 osób lubiących nas. Oraz na profil Fani Gier Logicznych - niestety narazie tylko 400 znajomych.

27 lipca 2013 założyliśmy twittera :) - narazie nic się tam nie dzieje - zobacz

Jeśli chcesz nam pomóc w rozreklamowaniu naszej strony to dodaj specjalny wpis na swój śledzik w nasza klasa. Link obok uruchamia stronę śledzika. - Śledzik


Strona Grylogiczne.pl istnieje już prawie 12 lat. Przez ten czas odwiedziło nas ponad 20 milionów internautów, co nas bardzo cieszy. Właśnie ilość odwiedzin zmusiła nas do zmiany firmy hostingowej. Wtedy opłaty za hosting i domenę ponieśliśmy z własnych środków. Niestety obecnie inne wydatki nie pozwolą nam pokryć kosztów hostingu i domeny. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich użytkowników naszej strony o dotacje, abyśmy mogli kolejny rok spokojnie przeżyć.


Nasza strona promuje wszelkiego rodzaju gry logiczne i pokrewne (przygodówki, strategiczne i tym podobne). W swoich zbiorach posiadamy wiele opisów gier typu ukryte obiekty (w tym po polsku), match-3, zarządzanie czasem itp gry casualowe.

Formularz kontaktowy